Rozmiary

Nerka mini, standard, czy maxi?

W sklepie znajdziesz nerki w trzech różnych rozmiarach: mini, standard i maxi.

Nerka mini ma kompaktowe wymiary 15 x 33 cm, co czyni ją doskonałą opcją dla tych, którzy preferują mniejsze torby. Jest idealna na szybkie wyjścia, gdy potrzebujesz tylko podstawowych przedmiotów,

Nerka standard ma nieco większe wymiary 17 x 37 cm, zapewniając więcej miejsca na przechowywanie. Możesz bez problemu pomieścić w niej większe przedmioty.

Jeśli potrzebujesz jeszcze większej pojemności, warto rozważyć nerki w rozmiarze maxi. Mają one wymiary 21 x 45 cm, oferując dużo miejsca na przechowywanie wszystkich niezbędnych rzeczy, które musisz mieć przy sobie.

Każda nerka posiada dwa karabińczyki do których możesz doczepić pasek. Nerkę możesz nosić na biodrach, na plecach lub na piersi, w zależności od Twoich preferencji. Paski posiadają regulowaną długość, co umożliwia dostosowanie ich do sylwetki i preferowanego sposobu noszenia nerki. 

Paski do nerek

Nerka sprzedawana jest w zestawie z paskiem o długości standardowej, regulowanej od 45 do 79 cm. Paski mają 40 cm szerokości. Kolory elementów metalowych (stare złoto, srebro) są z zasady dobierane do okuć kupionej nerki. Jeżeli potrzebujesz innej długości paska, skontaktuj się z nami po zakupie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl